بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اینترنت گران نمی شود/ کسب و کارهای حوزه فاوا رشد قابل توجهی داشته است ، آذری جهرمی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در امسال رشد کسب و کارهای حوزه فاوا قابل توجه بوده هست، اظهار کرد: مهمترین پروژه اقتصادی وزارت ارتباطات و فناور

اینترنت گران نمی شود/ کسب و کارهای حوزه فاوا رشد قابل توجهی داشته است ، آذری جهرمی

آذری جهرمی: اینترنت گران نمی شود/ کسب و کارهای حوزه فاوا رشد قابل توجهی داشته است

عبارات مهم : پروژه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در امسال رشد کسب و کارهای حوزه فاوا قابل توجه بوده هست، اظهار کرد: مهمترین پروژه اقتصادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کریدور فاوا است که این پروژه در حال اجرا هست.

به گزارش ایسنا، آذری جهرمی امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت راجع به کارها وزارت ارتباطات در حوزه اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی در لایه های متفاوت در این وزارتخانه تعریف شده است است که یک لایه مهم آن ، توسعه فناوری اطلاعات به عنوان زیرساخت توسعه سایر بخشها است و ما باید زیرساخت های مورد نیاز جهت تامین ارتباطات مناسب جهت کشور را فراهم کنیم. در حال حاضر همه شهرهای کشور از خدمات نسل سوم و چهارم برخوردار شده است اند.

وی در ادامه افزود: تکلیفی هم در حوزه پهنای باند ثابت منازل داشته که در حال برنامه ریزی جهت برطرف موانع سرمایه گذاری در این بخش هستیم. تنظیم مقررات این بخش نیز انجام شده است است.

اینترنت گران نمی شود/ کسب و کارهای حوزه فاوا رشد قابل توجهی داشته است ، آذری جهرمی

آذری جهرمی با اشاره به اینکه زیاد کردن محتوای داخلی جزئی از برنامه های ما است خاطر نشان کرد: با عوض کردن تعرفه ها در مصوبه 266، ظرفیت محتوای داخلی 40 درصد رشد کرده است که عدد قابل توجهی است ولی باید تلاش کنیم این عدد را رشد دهیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با بیان اینکه مهمترین پروژه اقتصادی ما کریدور فاوا هست، که در مجموعه فرودگاه خبر در حال پیگیری است بیان کرد: فاز اول این پروژه تمام شده است و فاز دوم آن نیز شروع شده است است و فاز سوم که فاز نهایی هست، در سال آینده انجام می شود. هشت شرکت برنامه های خود را شروع کرده اند و دو شرکت بین المللی نیز در این پروژه فعال هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در امسال رشد کسب و کارهای حوزه فاوا قابل توجه بوده هست، اظهار کرد: مهمترین پروژه اقتصادی وزارت ارتباطات و فناور

آذری جهرمی با اشاره به اینکه رشد کسب و کار حوزه فاوا امسال قابل توجه بود، تصریح کرد: در سال آینده جهت برطرف موانع این کسب و کارها برنامه ریزی خواهیم کرد و بستر مناسب جهت زیست بوم این کسب و کارها را فراهم می کنیم.

وی در آخر با بیان اینکه پیوست فناوری در عرصه تولیدات داخلی نیز ابلاغ شده است و در حال پیگیری هست، گفت: اینترنت در سال آینده گران نخواهد شد و هر لحظه در دنیا اینگونه است که قیمت های پهنای باند در حال ارزان شدن است.

واژه های کلیدی: پروژه | برنامه | فناوری | اطلاعات | اطلاعات | سال آینده | برنامه ریزی | وزیر ارتباطات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs