بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

گت بلاگز اخبار اجتماعی از وزرا پیگیر امور حقوق شهروندی هستیم / مولاوردی

دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: براساس دستور رئیس‌جمهور از وزرا امور حقوق شهروندی را پیگیری خواهیم کرد و به ایشان اعلام می‌کنیم. 

از وزرا پیگیر امور حقوق شهروندی هستیم / مولاوردی

مولاوردی: از وزرا پیگیر امور حقوق شهروندی هستیم

عبارات مهم : برنامه

دستیار مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: براساس دستور مدیر جمهور از وزرا امور حقوق شهروندی را پیگیری خواهیم کرد و به ایشان اعلام می کنیم.

شهیندخت مولاوردی در گفت وگو با ایسنا راجع به آخرین اخبار حوزه حقوق شهروندی با بیان این که «در آستانه رونمایی از منشور حقوق شهروندی هستیم» ادامه داد: طبیعتا در چارچوب سازوکارهای اجرایی که در منشور حقوق شهروندی آینده نگری شده است برنامه ریزی های مورد نیاز را انجام خواهیم داد.

از وزرا پیگیر امور حقوق شهروندی هستیم / مولاوردی

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جهت نخستین بار مدیر جمهور وقت صدور احکام وزرای کابینه دوازدهم پیوستی نیز همراه احکام ارزش به وزرا ارائه دادند که یکی از مهمترین بندهای این پیوست تاکید بر اجرای منشور حقوق شهروندی بود.

وی تصریح کرد: براساس تاکیدات مدیر جمهور باید از وزرا گزارش هایی دریافت کنیم و آن ها را به شخص مدیر جمهور ارائه دهیم.

دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: براساس دستور رئیس‌جمهور از وزرا امور حقوق شهروندی را پیگیری خواهیم کرد و به ایشان اعلام می‌کنیم. 

دستیار مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی همچنین گفت: در تلاشیم تا برنامه ملی اقدام را طراحی کنیم. این برنامه اکشن پلنی است که در همه جای دنیا طرح آن مرسوم هست. براساس این برنامه همه مدیران و روسا در چارچوب مشخص شده است وظیفه خود را می دانند و جلوی موازی کاری ها گرفته می شود. متاسفانه در بعضی موارد شاهدیم که بعضی دستگاه ها جهت یک امر واحد موازی کاری می کنند در حالیکه با یک برنامه ریزی می شود جلوی این عنوان را گرفت.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر وجود چنین برنامه ای باعث شده است تا ما شخص دقیقی جهت ارزیابی فعالیت ها نداشته باشیم. در حالی که می شود عملکرد دستگاه ها را ارزیابی کرد.بر این اساس ما امیدواریم تا 4 سال آینده وضع بهتری داشته باشیم

واژه های کلیدی: برنامه | برنامه ریزی | حقوق شهروندی | رونمایی از منشور حقوق شهروندی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs