بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

گت بلاگز اخبار حوادث مرد متجاوز با اینکه فیلم تعرض او به 4 زن به دادگاه ارائه شد،اتهامش را نپذیرفت

تبهکاری که متهم است باطرح نقشه‌های ماهرانه، چهار زن را درخلوتگاه شیطانی‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده و از صحنه تعرض آنها فیلم گرفته هست، دیروز پای میز محاکمه ا

مرد متجاوز با اینکه فیلم تعرض او به 4 زن به دادگاه ارائه شد،اتهامش را نپذیرفت

عبارات مهم : ایران

تبهکاری که متهم است باطرح نقشه های ماهرانه، چهار زن را درخلوتگاه شیطانی اش مورد آزار و اذیت قرار داده و از صحنه تعرض آنها فیلم گرفته هست، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

ایران نوشت: صبح دیروز جلسه پیگیری به این پرونده به صورت غیرعلنی در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی مستشار -حشمت الله توکلی- برگزار شد. متهم پرونده مردی 35 ساله است که پیش از این به جرم کلاهبرداری و پرداخت رشوه به زندان افتاده بود.

این مرد اوایل سال 94، در یکی از سوپرمارکت های تهران، گوشی زنی را به بهانه گرفتن تماس فوری امانت گرفت. این درحالی بود که قصد داشت به شماره زن دست پیدا کند. او با گوشی این زن بسرعت به گوشی خود زنگ زد تا شماره اش را به حافظه گوشی اش بسپارد. بدهید ترتیب متهم چند ماه با این زن در ارتباط بود تا اینکه به تصویرهای شخصی اش دست پیدا کرد و با ترساندن به انتشار آنها زن را به ویلایی دراطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. ضمن اینکه از جنایت سیاهش فیلم هم تهیه کرد.

مرد متجاوز با اینکه فیلم تعرض او به 4 زن به دادگاه ارائه شد،اتهامش را نپذیرفت

او بعد از ازدواج زن جوان با ترساندن به انتشار تصاویروی، به رابطه شیطانی اش ادامه داد تا اینکه آخر باعث طلاق و افسردگی قربانی اش شد. این درحالی بود که زن جوان به جای مراجعه به پلیس، ماجرا را جهت یکی از دوستان صمیمی اش تعریف کرد و هر دو با متهم قرار گذاشتند تا بعد از گفت و گو با این مرد فریبکار فیلم ها را از او بعد بگیرند.

اما او زنان را به بهانه بعد دادن فیلم ها به یکی از شهرهای نزدیک پایتخت کشور عزیزمان ایران کشاند و به هر دو تعرض کرد. ولی ماجرا به همین جا ختم نشد. هر دو زن این بار هم به پلیس مراجعه نکرده و عنوان را با دو دوست صمیمی دیگر ارزش در میان گذاشتند که چاره ای بیندیشند تا فیلم های ضبط شده است ارزش از مرد شیطان صفت را بعد بگیرند. ولی شاکی سوم که زنی متاهل و دارای فرزند هست، نیزبه بهانه گرفتن فیلم ها به خلوتگاه شیطانی کشانده شد و با ترساندن به قتل، مورد تعرض قرارگرفت. ضمن اینکه زن دیگری هم ازاین تبهکارشکایت کرد.

تبهکاری که متهم است باطرح نقشه‌های ماهرانه، چهار زن را درخلوتگاه شیطانی‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده و از صحنه تعرض آنها فیلم گرفته هست، دیروز پای میز محاکمه ا

سرانجام با شکایت زنان جوان، متهم دستگیر شد ولی تاکنون، چه در بازجویی ها و چه در جلسه غیرعلنی دادگاه، به جرم خود اعتراف نکرده هست. این مرد در جلسه دیروز دادگاه نیز مدعی شد بیگناه هست. این در حالی است که چهار زن-شاکی- در جلسه دیروز دادگاه، جزییات آزار و اذیت این مرد را جهت قضات تعریف کردند و همچنین حافظه گوشی گوشی که حاوی تصویرهای تجاوز به این زنان بود تسلیم دادگاه شد. ضمناً مأموران، ویلایی را هم که متهم در آنجا به زنان تجاوز کرده بود را شناسایی کردند و آثار خراش ناشی از کشیده شدن ناخن های یکی از زنان روی دیوارهای، منزل نیز مشخص شد.

درپایان جلسه دیروز، قضات عالیرتبه شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد شور شدند و قرار است بزودی رأی خود را راجع به متهم صادر کنند.

واژه های کلیدی: ایران | شماره | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs