بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال متکی به بازیکن خاصی نیست ، برخی دنبال مسموم کردن فضا هستند

عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به دیدار حساس این تیم در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: شرایط فنی و تاکتیکی تیم به گونه‌ای است که دیگر متکی به یک بازیکن خاص نیست.

استقلال متکی به بازیکن خاصی نیست ، برخی دنبال مسموم کردن فضا هستند

برخی دنبال مسموم کردن فضا هستند/ استقلال متکی به بازیکن خاصی نیست

عبارات مهم : استقلال

عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به دیدار حساس این تیم در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: شرایط فنی و تاکتیکی تیم به گونه ای است که دیگر متکی به یک بازیکن خاص نیست.

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار در خصوص دیدار روز جمعه آبی پوشان برابر تراکتورسازی تبریز گفت: متاسفانه این روزها حاشیه های زیادی را جهت این بازی ایجاد می کنند. اتفاقاتی که در دیدار پرسپولیس و تراکتور افتاد حالا به بازی استقلال هم کشیده شده است است و بعضی بدنبال این هستند تا فضا و جو این بازی را مسموم کنند.

استقلال متکی به بازیکن خاصی نیست ، برخی دنبال مسموم کردن فضا هستند

وی تاکید کرد: با شناختی که من از هواداران دو تیم دارم می دانم که چنین اتفاقاتی نخواهد افتاد و یک بازی قشنگ و جالب را مشاهده خواهیم کرد.

عضو کمیته فنی استقلال تصریح کرد: در خصوص پرسشها فنی باید بگویم که استقلال این روزها با یک بازی روان و بدون اشتباه نتیجه های خوبی کسب کرده و در این دیدار هم به دنبال کسب سه امتیاز است و نمی خواهد به آسانی بالای جدول را از دست بدهد. التبه تراکتورسازی هم درست است که در برابر پرسپولیس شکست خورده و کادر فنی این تیم تحت فشار واقع شده است است و حتی گفته می شود اگر برابر استقلال نتیجه نگیرد برکنار خواهند شد، ولی با تمام وجودش برابر استقلال قرار خواهد گرفت تا هم یک بازی قشنگ را ارائه کند و هم موقعیت خود را در جدول اصلاح ببخشد.

عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به دیدار حساس این تیم در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: شرایط فنی و تاکتیکی تیم به گونه‌ای است که دیگر متکی به یک بازیکن خاص نیست.

همدانی در خصوص غیبت جباروف و چشمی هم گفت: این دو از بازیکنان خوب استقلال هستند و توانسته اند در موفقیت های استقلال نقش بالایی داشته باشند ولی باید بپذیریم آبی پوشان متکی به فرد نیستند و نفراتی چون منتظری و اسماعیلی می توانند جانشینان خوبی جهت این دو غایب برابر ترکتورسازی باشند.

وی در خصوص عملکرد دروازه بان استقلال هم گفت: حسینی در هفته های اخیر توانسته عالی ترین عملکرد را درون دروازه داشته باشد ولی امیدوارم دچار غرور نشود و همین مسیری را که در پیش گرفته ادامه داده تا بتواند مسافر جام جهانی باشد.

عضو کمیته فنی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از وقت حضور در کمیته فنی استقلال با سرمربی آبی پوشان هم جلسه ای داشته اید یا خیر ادامه داد: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم شفر را از نزدیک ببینیم ولی قرار است جهت دیدارهای آینده با سرمربی تیم در خصوص پرسشها فنی صحبت کرده و به یک تعامل خوب دست پیدا کنیم.

استقلال متکی به بازیکن خاصی نیست ، برخی دنبال مسموم کردن فضا هستند

همدانی در آخر خاطرنشان کرد: از هواداران می خواهم در روز جمعه اسیر حواشی نشوند، آرامش خود را حفظ کنند و با تشویق استقلال ضامن موفقیت این تیم برابر تراکتورسازی باشند.

مهر

واژه های کلیدی: استقلال | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs