بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرتاب دستم نعمت خدادادی است/ امیدوارم رکورد گل نخوردن‌مان را حفظ کنیم ، بیرانوند

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان بازی دوستانه با مونته‌نگرو را عالی ترین تمرین قبل از بازی برابر ازبکستان دانست.

پرتاب دستم نعمت خدادادی است/ امیدوارم رکورد گل نخوردن‌مان را حفظ کنیم ، بیرانوند

بیرانوند: پرتاب دستم نعمت خدادادی است/ امیدوارم رکورد گل نخوردن مان را حفظ کنیم

عبارات مهم : بیرانوند

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان بازی دوستانه با مونته نگرو را عالی ترین تمرین قبل از بازی برابر ازبکستان دانست.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین عصر امروز (جمعه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر تمرینات خیلی خوبی را در اردوی تیم ملی انجام داده ایم و بازی با تیم ملی مونته نگرو هم در جهت همین تمرینات بود که به عقیده من چنین بازی هایی عالی ترین تمرین جهت ملی پوشان قبل از بازی های رسمی است.

پرتاب دستم نعمت خدادادی است/ امیدوارم رکورد گل نخوردن‌مان را حفظ کنیم ، بیرانوند

وی افزود: بازی راحتی را برابر ازبکستان پیش رو نداریم از این جهت که این تیم جهت رفتن به جام جهانی به مصاف ما می آید و نمی خواهد بازنده میدان باشد. ما تمرینات خوبی را در چند روز اخیر پشت سر گذاشته ایم و از نقاط ضعف و قوت حریف خود آشنایی داریم. ان شاءالله که بتوانیم نتیجه مورد نیاز را برابر ازبکستان کسب کرده و افزایش مان به جام جهانی را قطعی کنیم.

دروازه بان تیم ملی راجع به آمادگی خود در دیدار با مونته نگرو یادآور شد: من بعد از بازی لخویا – پرسپولیس از قطر راهی اتریش شدم تا در تمرینات تیم ملی شرکت کنم. خوشبختانه هر چهار دروازه بان حاضر در اردو در عالی ترین شرایط خود قرار دارند و در اینجا تمرینات خوبی را پشت سر می گذارند.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان بازی دوستانه با مونته‌نگرو را عالی ترین تمرین قبل از بازی برابر ازبکستان دانست.

بیرانوند در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در مورد پرتاب های دستش در بازی با مونته نگرو خاطرنشان کرد: در مورد پرتاب های دستم مطمئناً براساس خواسته های کادرفنی جهت شروع مجدد به موقع هست. بعضی مواقع هم خودم صلاح می دانم که این کار را انجام دهم. انجام چنین پرتاب هایی نعمت خدادادی جهت من است.

وی در مورد اینکه آیا می تواند رکورد گل نخوردنش در مسابقه های مقدماتی جام جهانی را برابر ازبکستان همچنان حفظ کند یا نه، تصریح کرد: باید بگویم رکوردی که تا الان حفظ شده است نتیجه و حاصل تلاش همه اعضای تیم است نه من. قبلاً هم گفته ام که دفاع ما از جلو شروع می شود و همه بازیکنان وظایف دفاعی خود را به نحو احسن انجام داده اند که چنین رکوردی تا الان به دست آمده هست. ان شاءالله همه تلاش خود را خواهیم کرد تا این رکورد همچنان پا برجا بماند.

واژه های کلیدی: بیرانوند | ازبکستان | دروازه بان | مونته نگرو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs