بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

گت بلاگز بازار خودرو بی‌رمقی بازار ماشین در ماه رمضان

بازار ماشین کشور عزیزمان ایران همزمان با ماه رمضان به رکودی عمیق تر فرو رفته و در نتیجه آن، قیمت بعضی محصولات کم کردن پیدا کرده هست. این در حالی است که به نظر

بی‌رمقی بازار ماشین در ماه رمضان

بی رمقی بازار ماشین در ماه رمضان

عبارات مهم : بازار

بازار ماشین کشور عزیزمان ایران همزمان با ماه رمضان به رکودی عمیق تر فرو رفته و در نتیجه آن، قیمت بعضی محصولات کم کردن پیدا کرده هست. این در حالی است که به نظر می رسد رکود فعلی تا آخر ماه رمضان ادامه خواهد داشت و بسیار بعید است خرید و فروش طی دو سه هفته پیش رو رونق بگیرد.

بی‌رمقی بازار ماشین در ماه رمضان

رکودی که هم اکنون در بازار ماشین کشور خیمه زده، اگرچه در استمرار رکود کلی (فصلی) بازار بوده و معمولا هر ساله در این مقطع زمانی رخ می دهد، با این حال فرا رسیدن ماه رمضان نیز در شدت یافتن آن موثر بوده است.با این حال به نظر می رسد با آخر ماه رمضان که اتفاقا مصادف است با شروع تعطیلات تابستانی، رونقی نسبی به بازار ماشین کشور بازگردد.

معمولا مشتریان در اوایل تابستان، مراجعه بیشتری به بازار ماشین دارند و این عنوان باعث بازگشت رونقی البته نسبی به خرید و فروش خودروها می شود.به گفته بعضی کارشناسان، در حال حاضر با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان خرید خود را به طور مستقیم از نمایندگی ها انجام می دهند، بازار آزاد دیگر مانند گذشته رونق چندانی ندارد. به عبارت بهتر ازآنجاکه قیمت خودروها اوج و نقدینگی مشتریان کم کردن یافته، آنها ترجیح می دهند به صورت اعتباری و قسطی و از ناحیه نمایندگی های خودروسازان اقدام به خرید کنند.

بازار ماشین کشور عزیزمان ایران همزمان با ماه رمضان به رکودی عمیق تر فرو رفته و در نتیجه آن، قیمت بعضی محصولات کم کردن پیدا کرده هست. این در حالی است که به نظر

کاهش قیمت چند خودرو

به بازار برویم و ببینیم اوضاع قیمت ها در هفته جاری به چه شکل بوده و چه افت و خیزی در نمودار قیمتی خودروها رخ داده است.آن طور که فعالان بازار عنوان می کنند، در حال حاضر پژو 206 ظاهر 5 با قیمتی برابر با 38 میلیون و 600 هزار تومان خرید و فروش می شود که نشان از کم کردن قیمت 200 هزار تومانی این محصول در هفته جاری دارد.از سوی دیگر مدل صندوقدار این ماشین نیز با توجه به دنده عقب 200 هزار تومانی اش، هم اکنون 39 میلیون تومان خرید و فروش می شود. پژو 206 مدلی دیگر به نام ظاهر 2 نیز دارد که این محصول عوض کردن نکرده قیمتی خاص در هفته جاری، 33 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رود. همچنین پژو 207 نیز که فعلا تنها در مدل دنده ای روانه بازار شده، 42 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش می شود. توصیه عجیب در مورد 207 اینکه نام این محصول نه در لیست خودروهای تولیدی کشور به چشم می خورد و نه در گزارش کیفی.

اما آن طور که فعالان بازار روایت می کنند، در حال حاضر پراید مدل 131 نیز که عوض کردن خاصی در قیمت آن طی هفته جاری ایجاد نشده، قیمتی برابر با 21 میلیون و 100 هزار تومان دارد و مدل 111 (پراید هاچ بک) نیز 21 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش می شود.از بازار تیبا هم خبر می رسد که این محصول در حال حاضر قیمتی برابر با 25 میلیون و 400 هزار تومان دارد و این عنوان نشان می دهد ماشین موردنظر عوض کردن قیمت خاصی را در هفته جاری تجربه نکرده است.تثبیت قیمت پراید و تیبا در حالی است که تندر-90 ها هفته ای آرام را به انتها رسانده و عوض کردن قیمت خاصی را تجربه نکرده اند. به گفته نمایشگاهداران ماشین پایتخت، در حال حاضر تندر-90 مدل E2 پارس ماشین قیمتی برابر با 42 میلیون و 500 هزار تومان دارد و این در حالی است که مدل کشور عزیزمان ایران خودرویی آن حدود یک میلیون تومان ارزان تر به دست مشتریان می رسد. هر دو ماشین در مقایسه با هفته گذشته عوض کردن قیمت خاصی را به خود ندیده اند.

بی‌رمقی بازار ماشین در ماه رمضان

همچنین پارس تندر نیز قیمتی برابر با 43 میلیون تومان دارد که نشان می دهد این محصول در مقایسه با هفته گذشته، عوض کردن قیمتی تجربه نکرده هست. فعالان بازار ولی در مورد تندر-90 اتومات هم عنوان می کنند که این محصول در حال حاضر قیمتی برابر با 48 میلیون تومان دارد و این یعنی تغییری در قیمت آن حاصل نشده هست. همچنین ساندرو نیز که عضو هاچ بک خانواده تندر-90 به شمار می رود، در حال حاضر قیمتی برابر با 53 میلیون تومان در بازار دارد. با این حساب، ساندرو در مقایسه با هفته گذشته عوض کردن قیمت خاصی را به خود نمی بیند.اما به گفته فعالان بازار، پژو 405 هم اکنون حدود 30 میلیون تومان قیمت دارد که نشان دهنده دنده عقب حدودا 300 هزار تومانی آن در مقایسه با هفته گذشته هست. از بازار سمند EF7 پایه بنزینی هم خبر می رسد این ماشین در حال حاضر حدود 32 میلیون تومان به فروش می رسد و با این حساب، 200 هزار تومان از قیمت آن کاسته شده است است.

سمند EF7 پایه گازسوز هم این هفته با قیمتی معادل 33 میلیون و 900 هزار تومان به فروش رفت و قیمت 29 میلیون و 400 هزار تومان نیز جهت سمند SE در هفته جاری به ثبت رسید. نمایشگاهداران ماشین پایتخت ولی در مورد دنا نیز عنوان می کنند که این محصول در حال حاضر قیمتی برابر با 43 میلیون و 500 هزار تومان دارد و بنابراین عوض کردن خاصی را در مقایسه با هفته گذشته تجربه نکرده هست. ولی از بازار پارس نیز خبر می رسد که مدل های متفاوت این ماشین عوض کردن قیمت خاصی را در هفته جاری تجربه نکرده اند. بر این اساس، پارس معمولی قیمتی برابر با 36 میلیون و 900 هزار تومان دارد و مدل دوگانه سوز آن نیز 38 میلیون و 300 هزارتومان خرید و فروش می شود.همچنین پارس در مدل LX نیز این هفته را با همان قیمت 41 میلیون و 500 هزار تومان خود به انتها رساند.

بازار ماشین کشور عزیزمان ایران همزمان با ماه رمضان به رکودی عمیق تر فرو رفته و در نتیجه آن، قیمت بعضی محصولات کم کردن پیدا کرده هست. این در حالی است که به نظر

اخباراقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | ماشین | محصول | میلیون | محصولات | ماه رمضان | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs