بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

تاکید نماینده آمریکا در آژانس بر ادامه پایبندی کشورش به برجام

آمریکا در بیانیه خود که روز جمعه در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی منتشر شد با استقبال از آخرین گزارش مدیرکل آژانس از اجرای برجام مدعی شد که وا..

ادامه مطلب

تأیید احکام سه نفر از محکومان افساد فی الارض در دیوان عالی کشور

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از صدور حکم قطعی افساد فی‌الارض و تایید در دیوان عالی کشور جهت سه نفر از محکومان زندانی خبر داد.  تأ..

ادامه مطلب

از وزرا پیگیر امور حقوق شهروندی هستیم / مولاوردی

دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: براساس دستور رئیس‌جمهور از وزرا امور حقوق شهروندی را پیگیری خواهیم کرد و به ایشان اعلام می‌کنیم.  ..

ادامه مطلب

شاید حریری از وحشت ترور شدن به لبنان بازنمی‌گردد! / مقام سعودی

«ولید البخاری» کاردار عربستان سعودی در لبنان در تصویر العمل به اخبار منتشرشده در خصوص اقامت اضطراری حریری در ریاض، گفت: شاید وی از وحشت ترور شدن به لبنان با..

ادامه مطلب

واکنش سیدعباس صالحی به نقد حسین علیزاده

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی فرهنگ را بنیان رشد اجتماعی دانسته و گفته هست، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به واژه ارشاد تقلیل نمی‌دهیم. واکنش..

ادامه مطلب

پیام تسلیت مدیر فیفا در پی درگذشت بازیکن اسبق تیم ملی

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پیامی به مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران درگذشت ابراهیم آشتیانی را تسلیت گفت.  پیام تسلیت مدیر فیفا در ..

ادامه مطلب

تهرانِ گران

فکرهای دهه‌ شصتی که جهت گران‌ کردن پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، سخت و پرهزینه بود، سه دهه بعد با زبانی دیگر، نرم و درآمدزا از کشوهای میز و فایل‌ه..

ادامه مطلب