بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

زمین لرزه ۴.۵ ریشتری قصرشیرین را لرزاند

به گزارش مهر به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور، دقایقی پیش زمین لرزه ای با قدرت ۳.۹ ریشتر قصرشیرین از توابع استان کرمانشاه را لرزاند. زمین لرزه ۴..

ادامه مطلب

سقوط کامیون به دره ۲ کشته بر جای گذاشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از سقوط یک دستگاه کامیون به دره در محور کوهستانی آلاشت شهرستان سوادکوه خبر داد. سقوط کامیون به دره ..

ادامه مطلب

مجازات قاتل خواستگار جوان , قصاص

پرونده پسر جوانی که خواستگار خواهر دوستش را به قتل رسانده‌ و از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده‌ بود، جهت اجرای حکم قصاص به دادسرای جنایی پایتخت کشور عز..

ادامه مطلب

کشته شدن 3 نفر به علت انفجار مین در مهران

مجتبی خالدی در گفت وگو با ایلنا راجع به انفجار مین در مهران گفت: ساعت 16:35 در نقطه ایثار مرز مهران متاسفانه یک خودروی پراید در یک محور فرعی با یک شی خار..

ادامه مطلب

زن مدیرعامل که ادعا کرده بود کارمندش به او تجاوز کرده، در دادگاه حضور نیافت

کارت پخش کن یک شرکت شخصی به اتهام تعرض به مدیرعامل زن یک شرکت شخصی در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد. زن مدیرعا..

ادامه مطلب

مرد متجاوز با اینکه فیلم تعرض او به 4 زن به دادگاه ارائه شد،اتهامش را نپذیرفت

تبهکاری که متهم است باطرح نقشه‌های ماهرانه، چهار زن را درخلوتگاه شیطانی‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده و از صحنه تعرض آنها فیلم گرفته هست، دیروز پای ..

ادامه مطلب

کشته شدن عامل شهادت مامور پلیس فرودگاه ایرانشهر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در عملیاتی غافلگیرانه تروریست مسلح و عامل شهادت مامور انتظامی پلیس فرودگاه ایر..

ادامه مطلب