بوییدن جایزه دریافت قرارداد سینمایی

بوییدن: جایزه دریافت قرارداد سینمایی جشنواره فیلم فیلم سینمایی قطار آن شب حمیدرضا قطبی

خروج از توافق هسته‌ای بدترین اشتباه بعد از جنگ عراق بود / مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا

مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا با انتقاد از سیاست‌ خارجی دونالد ترامپ، گفت: خروج از توافق هسته‌ای بزرگ‌ترین اشتباه واشنگتن در خاورمیانه از وقت جنگ عرا..

ادامه مطلب

تیم هسته‌ای کشور عزیزمان ایران بارها گفت به آمریکا اعتماد ندارد/ پایتخت کشور ع

عضو ارشد تیم مذاکره هسته‌ای آمریکا گفت: به عقیده من بولتون و احتمالا مدیر ‌جمهور ترامپ امیدوار هستند که تحریم ‌ها چنان سخت باشند که مردم کشور عزیزمان ایران بر..

ادامه مطلب

برجام کارآمد بوده است و باید حفظ شود / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با درخواست از واشنگتن جهت متعهد ماندن به تعهددات خود، گفت: توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران کارآمد بوده است و باید حفظ شود. ..

ادامه مطلب

تاکید نماینده آمریکا در آژانس بر ادامه پایبندی کشورش به برجام

آمریکا در بیانیه خود که روز جمعه در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی منتشر شد با استقبال از آخرین گزارش مدیرکل آژانس از اجرای برجام مدعی شد که وا..

ادامه مطلب

انتقاد از سکوت و کوتاهی شرکت ها و مجامع بین المللی در برابر جنایت علیه مسلمانان میانمار / رییس جمهور

رییس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران روز شنبه به دعوت رسمی رییس جمهور قزاقستان و جهت شرکت در اجلاس سران شرکت همکاری اسلامی در حوزه علم و فناوری، پا..

ادامه مطلب

یک کارشناس امنیتی کویت خبر حمله به سفارت کشور عزیزمان ایران را تکذیب کرد

یک کارشناس امنیتی کویتی اخبار منتشره مبنی بر حمله به سفارت کشور عزیزمان ایران جهت بازداشت متهمان باند العبدلی را تکذیب کرد. یک کارشناس ا..

ادامه مطلب

بازگشت به قرارداد الجزایر جهت تعیین مرز دو کشور / پیشنهاد عراق به ایران

وزیر حمل و نقل عراق گقت: دو کشور جهت جلوگیری از اختلاف نظر به قرارداد الجزایر برگردند. پیشنهاد عراق به ایران: بازگشت به قرارداد الجزایر جهت تعیی..

ادامه مطلب

محکومیت کشور عزیزمان ایران به پرداخت غرامت 209 میلیون دلاری در یک دادگاه آمریکایی

یک دادگاه آمریکایی کشور عزیزمان ایران را به پرداخت غرامت به قربانیان یک حمله تروریستی که واشنگتن ادعا می‌کند کار حماس بوده هست، محکوم کرد.  ..

ادامه مطلب

طرح تحریمی ایران-روسیه در مجلس نمایندگان آمریکا به رای گذاشته می‌شود

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که رهبران دموکرات و جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا به نظر می رسد توانسته‌اند در رابطه با تصویب طرح تحریم‌های روسیه، کش..

ادامه مطلب

بیانیه وزیران خارجه کشورهای تحریم کننده قطر

وزیران امور خارجه کشورهای تحریم کننده قطر در بیانیه نهایی خود در قاهره اعلام کردند که دوحه به حل بحران بوجود آمده پاسخ منفی داد و نمی‌توان از نقش مخرب..

ادامه مطلب